Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Střední Haná > Kultura > Akce.cz

Akce.cz


Po čem muži touží

Místo
Pod Křivým, Hranice
Datum konání
Typ

Více

Trabantem tam a zase zpátky

Místo
Prusinovského, Kroměříž
Datum konání
Typ

Více

Chata na prodej

Místo
Pod Křivým, Hranice
Datum konání
Typ

Více

Hanácké Woodstock a Bystřické pivní salón

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Velkobystřická kulturní společnost, o.s. a Radio Haná Skyrock Vás zvou na 9. ročník rockového festivalu Hanácké Woodstock do Zámeckého parku a amfiteátru ve Velké Bystřici. Moderuje Milan 105kg Krajči. Na Zámeckém náměstí (v zóně bez vstupenky) můžete navštívit Bystřické pivní salón, v nabídce bude více jak 24 druhů piv, jídla a pochutiny po celé odpoledne až zhruba do půlnoci. Rockerům mladším 13 let vstup povolen pouze v doprovodu rodičů a zdarma. Za 7 zakoupených vstupenek získáte 1 zdarma. V 1.15 a ve 2.00 odjezd svozových autobusů směr Olomouc a Hlubočky z parkoviště u zámku. V zóně se vstupenkou (v oploceném areálu) stojany na zamčení kol – bez hlídání. Srdečně všechny zveme! Velká Bystřice žije mnohožánrovou kulturou a také rockový festival je jednou z procedur našich kulturních lázní, která osvěží průběh letošního léta!

Více

Litovelský Otvírák

Datum konání
Typ

Již 15. ročník letního festivalu Litovelský Otvírák se chystá na začátku srpna v areálu Pivovaru Litovel. Návštěvníci si budou moci v sobotu 10. srpna budou poslechnout desítky českých i zahraničních skupin a užít si doprovodný program. Celá akce začne již v pátek 9. srpna prohlídkami muzea pivovarnictví, které se konají od 14 do 17 hodin. Sobotní hudební festival pak odstartuje ve 13 hodin. Na dvou hlavních scénách vystoupí například zpěvačka ANNA K., kapela O5 a Radeček, slovenský DESMOD, hanácká kapela Stracené Ráj či polský Horyzont a další. Ani letos nebude chybět Třetí scéna s elektronickou hudbou a moderními žánry určena především mladším návštěvníkům. Vše doplní exkurze přímo v pivovaru, které mohou lidé navštívit od 10 do 17 hodin. Tradičně bude festival plný hanáckých pochoutek a litovelského piva.

Více

GULÁŠ ROCK FEST V.

Datum konání
Typ

GULÁŠ ROCK FEST V. - PROGRAM PRO CELOU RODINU! MOTORGANG│KONTAKT│ SMOKIE Revival │KATAPULT Revival │ PLUS│KEKS│QUERCUS v případě nepřízně počasí Prostějov - Společenský dům (aktuální info www.hittrade.cz) Vstupné: 110 Kč (předprodej) / 150 Kč (v den konání a na místě)

Více

Jack´s Cowhouse

Datum konání
Typ

JOY BAND spěchá za Jackem do kravína, kde dokáže, že i staří vol.... staří bejci umí nadojit plný krajáč husté rockové smetany! Přijďte zažít tento unikátní farmářský zázrak, bude tu i další zajímavý skot a skotská od Jacka. Seznam ustájených: 1. Katapult revival 2. JOY BAND 3. Elán revival 4. Kokeno

Více