Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Střední Haná > Kultura > Akce.cz

Akce.cz


Maniak & Protiva show + DJset Black Angelika v Club Záhoří PV

Datum konání
Typ

Poprvé do Prostějova přijedou Maniak & Stanislav Protiva se svou show + Black Angelika se svým DJ setem a budou účinkovat v Club Záhoří Prostějov Vstupenky v předprodeji 250 Kč a na místě 350 Kč

Více

MDMS TOUR 2020 - Separ, Dame, Smart

Datum konání
Typ

Separ společně se svou skupinou DMS vydali dvě nové alba s názvem PREPÁČTE & MDMS, které obě získali platinové ocenění již v předprodeji! Po vyprodaném PREPÁČTE TOUR 2019 & MDMS TOUR 2019 skupina DMS přichází do České Republiky v rámci MDMS TOUR 2020. 13 exkluzivních koncertů v rámci ČR během ledna-května to si nemůžeš nechat ujít! Separ společně s Damem přijedou i do tvého města a ty tak máš možnost zažít tu nejlepší show na vlastní kůži. Většina z Vás ví, že koncerty DMS v Česku a na Slovensku nemají konkurenci, se spojením s klubou atmosférou se můžeš těšit na doopravdy nezapomenutelný večer!

Více

Studentské slavnosti + Sima

Datum konání
Typ

Hezký den všem nejen studentům a studentkám, je nám velikou ctí za organizační tým který mimo jiné připravuje takové akce jako Hanácké pivní slavnosti apod., vás všechny pozvat na unikátní Majáles – tedy slavnost všech studentů a studentek a nejenom nich, ale všech přátel dobré zábavy. Celé to vypukne v pátek 8.5.2020 (státní svátek) od 17.00 v areálu vedle OC Albert za Plumlovskou ulicí směrem na Mostkovice. V prostorách kde se konají pivní slavnosti bude tedy vše připraveno hostit první ročník Studentský slavností s hvězdným obsazením. Dále budou na ploše umístěny párty stany s DJs zajištující doprovodný program a program po skončení hlavní akce. Prostě o zábavu bude postaráno do ranních hodin.

Více

Bystřické selské trhy

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání

Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici. Náměstí plné stánků s jarním sortimentem: sazenicemi, prvními výpěstky ze zahrad, zdravou výživou i dobrotami z farem. Přijďte si obohatit svůj stůl, zásobit spižírnu nebo jen ochutnat. Koná se za finanční podpory Olomuckého kraje.

Více

Slavnost kroje

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání

Akce cyklu Hanácký rok v Bystřici Oslava kroje – tradičního lidového oděvu, a to nejen hanáckého. Druhou květnovou neděli již pojedenácté oslavíme krásu lidových krojů. Letos můžete zhlédnout program, který Hanáci připravují na náš největší Mezinárodní folklorní festival ve Strážnici. Program:8.00 – nedělní mše – kostel Stětí sv. Jana Křtitele8.00 – Bystřický selský trh – Zámecké náměstí10.00 – Vystoupení cimbálové muziky – Zámecké náměstí10.30 – Program na MFF Strážnice 2020 Koná se za finanční podpory Olomuckého kraje.

Více

Rock 'n' Roll Punk Koncert v Club Záhoří Prostějov

Datum konání
Typ

Rock 'n' Roll Punk Koncert v Club Záhoří Prostějov Club Záhoří Prostějov. Účinkovat budou zase tři kapely. První bude mladá přerovská Rockabilly Juniors CZ, další doplníme. Vstupné na místě 150.

Více